/ 96 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ای خوب من

بی باده بهار خوش نباشدر

ای خوب من

خیمه خورشید را دینداران آتش زدند

دیبا

عشق واقعی تــــــــــــــــــــــاریخ وانقضـــــــــــــــــــــــا ندارد

م

آخه قدیما که زنها این خرج اضافی نداشتن که واسش با ده تا مرد دوست باشن زن متاهل آویزون مردها دیکه شه برا شوهرش کت شلوار از بول ... بخره!!!!!!!!!!!!! در عجب مردهایی ام که به این زنها اعتماد میکنن شاید اونهام میخوان سو استفاده کننن

قاسم

میگن زنها دغدغه اینو دارن که چی بپوشن بعد ازدواج یه دغدغه دیگم دارن که شوهرشون چی بپوشه؟ خواهرم با همکارشدد عواش شده بود حالا چند وقت من میبرمش سر کار دعوا سر رابطه همکارش با همکارای مردشون بود خواهرم میگه این زنه دیوونه است میگه همکارمون بچه دهاتیتازه متمول شده است این زن آویزونش شده ازش میخوره برای شوهرش ازش کت شلوار تیغ زده!حالا اینجا خوندم گفتم عجب مد شده پس.بهش گفتن این کارا خیانته میگه بابا این یارو راه استفاده ازپولاشو بلد نیست یادش میدم.حتی راه استفاده از زندگی مشترذک و زنشو.احساس که به خرج نمیدم شغلم ..... بوده است این هم نوعیکمک به بیمار است.این آدم بیماره

قاسم

واقعا دوره آخرزمان شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لیلی

عشقهای کاذب نیاز آدمها رو برآورده نمیکنن وآدمها تشنه تر میشن.آدمهایی که ساعتها عمرشون پای اینترنت و تو چت روم و فیس بوک و جی مایل و...هدر میره آدمهای خیلی منزوی و تنهایی اند مثل اونایی اند که به جای آدم با سگ و گربه زندگی میکنند.اینها دارای مشکلات حاد روانی اند در محیط واقعی توانایی داشتن عشق واقعی ندارند کسی نمیتونه تحملشون کنه معمولا خیلی دروغگوند خیلی داستان پروازی ونیاز دارن یکی این چاخاناشون باور کنه چه جایی بهتر از دنیای مجازی(دروغین)!

شکروی

زن بد نعمت است مرحوم مقدس اردبیلی زنی داشتند که ایشان را دائما میکوبید و به ایشان ناسزا میگفت! شخصی روزی نزد مقدس رفت و به ایشان گفت: این زن شایسته شما نیست شما با این بزرگی حیف است چنین همسری داشته باشید. طلاقش دهید و راحت شوید!!! مقدس اردبیلی فرمود: این زن برای من نعمت است؛ چرا که وقتی بیرون از خانه همه من را بزرگ میشمارند احساس بزرگی میکنم؛ و وقتی به خانه می آیم این زن مرا ذلیل میکند و به من میفهماند که هیچ نیستم و بزرگ فقط خداست و مرا از خطر نفس دور میکند. چرا بعضیها مسلمونها را به مرد سالاری متهم می کنند و احکام دین را به احکام مرد سالارانه! این در حالی است که بزرگان ما به همسرانشان احترام خاصی می گذاشتند.

نازی

آهان پس بعضی از زوجین که تو خونه به دیگری توهین و اهانت وبرخورد غیر انسانی میکنند فقط نگرانند طرف مقابل که بیرون مقبول جامعه است مغرور نشه!همین!نزارین به حساب بی فرهنگی و نداشتن تربیت خانوادگیش!

گلم

پس عکس مردها که تو کیف خانماشون است واسه اینه که در شرایط بد نگاهش کنن ببیند ما این مردو تحمل می کنیم پس این مسایل چیزی نیست.موقع خرید یاد غرلند شوهر بیفتن خرج نکنن!البته اگه از شوهر خرجی بگیرن!!!