تهدید صهیونیست ها علیه ایران ادامه دارد

 

 

دولت اسراییل ایران را تهدید کرده است که در صورت عدم دست یابی به توافق در مذاکرات مسکو ، این کشور ایران را هدف قرار خواهد داد. شیمون پرز رئیس جمهور اسرائیل درگفتگو با سی ان ان گفت: ایرانی ها فکر می کنند که تهدید حمله به ایران تنها یک هشدار است. ایرانی ها زیاد جدی نیستند.

صدای روسیه به نقل از جروسالم پست نوشت: دولت اسراییل ایران را تهدید کرده است که در صورت عدم دست یابی به توافق در مذاکرات مسکو ، این کشور ایران را هدف قرار خواهد داد.

خندهقهقههخنده

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ، اسراییل خواسته است که طرفین مذاکره کننده درخواست های خود را واضح و دقیق بیان کنند و برای اجرای آنها زمان بندی دقیق داشته باشند.

یک مقام اسرائیلی به جروسالم پست گفت: دولت اسرائیل از متحدانش خواسته است که به تهدید حمله نظامی علیه ایران اعتبار بیشتری دهند.

وی افزود: ما از جامعه بین المللی می خواهیم که در مذاکرات به ایران بگوید که خواسته هایی دارند.

این مقام اسرائیلی اضافه کرد: به ایران بگویید، یا خواسته ها ما را محقق کنید یا با چیز دیگری مواجه می شوید.

خندهقهقههخنده

ازطرفی شیمون پرز رئیس جمهور اسرائیل درگفتگو باسی ان ان گفت:ایرانی ها فکر می کنند که تهدید حمله به ایران تنها یک هشدار است. ایرانی ها زیاد جدی نیستند.

وی افزود: اگر ایرانی ها فکر می کنند که این تهدید یک بلوف هست، همین موضوع ممکن است منجر به وقوع جنگ شود.

وی در ادامه ایران را متهم به ساخت سلاح هسته ای کرد و گفت: زمان برای ایران در حال اتمام است.

لبخندلبخندلبخند

*+*+*+*+*+*+*+*+*+*        نظر من          *+*+*+*+*+*+*+*+*

 

Hello

Just say you broke the Israeli attack on Iran

Wind over Iran

مرحبا

أقول لکم فقط کسر الهجوم الاسرائیلی على ایران

الریاح على ایران

שלום

רק תגיד ששברת את ההתקפה הישראלית על איראן

רוח על איראן

با سلام وقت بخیر

همین گفتن حمله به ایران برات شکسته اسرائیل

برفراز باد ایران

شکروی

*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+**+*+*+*

نظر شما ....

منتظر

 

/ 14 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اراده

جنگ رواني دروغين هاآرتص بر عليه حزب الله به نقل از LHV ، در ساعات گذشته گزارش هايي جعلي به نقل از روزنامه ي صهيونيسيتي هاآرتص در شبکه هاي اجتماعي، سايت هاي خبري و وبلاگ ها منتشر گرديده است که در سناريويي پليسي به نزديک شدن ساعت صفر عمليات حزب الله و سوريه در لبنان اشاره دارد.

اراده

داستان منتشر شده در شبکه هاي اجتماعي: هاآرتص در گزارشي تحت عنوان «اطلاعات محرمانه» مي آورد: منطقه با اعلان سيد حسن نصرالله مبني برآغاز ساعت صفر در شعله هاي آتش خواهد سوخت و سکوت رهبران حزب الله پيرامون بمب گذاري هاي تروريستي اخير در لبنان احتمال صحت اين مدعا را افزايش مي دهد و دولتمردان سوريه در اين راستا با سران حزب الله هم گام خواهند بود.

اراده

در ادامه ي اين گزارش خيالپردازانه و کذب آمده است:آنچه پنج شنبه شب رخ داد، چيزي به جز يک مانور گسترده جهت برررسي آمادگي حزب الله در ضاحيه (حومه ي جنوبي بيروت) به شمار نمي آيد. در نشست سيد حسن نصرالله، نبيه بري و ميشل عون هماهنگي هاي لازم براي تحت کنترل قرار دادن اراضي لبنان انجام پذيرفت و براين اساس پس از شکست محتمل گفتگوهاي ژنو، جنبش أمل (أفواج المقاومة اللبنانية) و هم پيمانان سني مذهب گروه ۸ آذار کنترل دوائر دولتي بيروت را بدست خواهند گرفت.

اراده

سپس حزب الله وارد منطقه ي حساس عرسال خواهد شد و از آن سو نيروهاي ارتش سوريه شهر طرابلس را به تصرف خود درخواهند آورد و اوضاع داخلي سوريه به شدت تحت تأثير اين اقدام قرار مي گيرد.در اين ميان نيروهاي ارتش اسرائيل از بيم تحرک حزب الله در خاک اسرائيل در آماده باش خواهند بود!

اراده

«فرانک والتر اشتاينماير» وزير امور خارجه آلمان براي نخستين بار در تاريخ اين کشور تصميم گرفت يک بانوي مسلمان فلسطيني تبار را به عنوان سخنگوي وزارت امور خارجه اين کشور برگزيند.

اراده

به گزارش مشرق، معاريو در اين راستا به نقل از روزنامه السياسه کويت مي نويسد که سيد حسن نصرالله مکان مخفيانه اقامت خود را از ضاحيه جنوبي بيروت به جاي ديگري تغيير داده است.اين روزنامه در ادامه به تعدادي از ظهورهاي علني سيد حسن نصرالله در جمع مردم اشاره کرده و نوشت که وي بعد از حضور در جمع مردم در مراسم استقبال از سمير قنطار که در سال ۲۰۰۸ و بعد از انجام تبادل اسرا صورت گرفت، در سال ۲۰۱۱ نيز در مراسم عاشوراي حسيني شرکت کرد و در جمع دهها هزار نفر از مردم عزادار حاضر شد.

اراده

اين روزنامه در پايان نوشت که سفرهاي خارجي سيد حسن نصرالله پيشتر از طريق سفر به سوريه انجام مي شد، اما بعد از حوادث سوريه شرايط تغيير کرده و وي مستقيما از بيروت و با هواپيماي ويژه و حراست دقيق نيروهاي ويژه خود به مکانهاي مورد نظر سفر مي کند.

اراده

مشرق – وزير امور خارجه کشورمان در ميزگردي که از سوي شبکه سعودي العربيه برگزار شد در اظهارنظري تأسف‌بار، خواستار خروج همه نيروهاي خارجي از جمله حزب‌الله لبنان از خاک سوريه شد و اين در حالي است که سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله چندي پيش، دستور دوبرابر کردن تعداد نيروهاي حزب‌الله در سوريه را صادر کرده است.

اراده

وزارت دفاع عراق اعلام کرد که تاکنون دو هزار تروريست از مرزهاي غربي عراق وارد خاک اين کشور شده اند و اغلب اين تروريست ها آفريقايي و غالبا وهابي هستند.

اراده

چندي پيش شيخ “نعيم قاسم” درباره موج تکفيري ها که در گوشه و کنار جهان به راه افتاده و حقيقت بشر را تهديد مي کند، هشدار داد و در ادامه سخنان خود تاکيد کرد: بحران سوريه سبب جذب تکفيري ها به اين کشور، لبنان، مصر و ديگر مناطق شده و اين بحران سبب پديد آمدن برخي مشکلات براي لبنان و منطقه لبنان شده است.